Ferie

Propozycje na F E R I E 2017

Podczas ferii możemy zorganizować wycieczkę na Jurze lub przyjechać do Państwa z warsztatami o różnej tematyce. Przykładowe wycieczki na jakie zapraszamy w tym sezonie to:

 • wystawa rycerstwa z mierzeniem zbroi i strojów w Starym Młynie oraz warsztat Damy i Rycerze, który doskonale sprawdza się przy grupie wiekowej do 10 lat. Podczas warsztatu robimy drewniane miecze i toczki dla dam dworu.
  cena 22 zł/dziecko czas 2h

 • warsztat wesołe cudaki z siana dla grup w przedziale wiekowym 6-14 lat wraz z pokazem robienia lizaków w Manufakturze Słodyczy. Każdy wychodzi z wesołą zabawką i słodkim lizakiem.
  Cena: 20 zł/dziecko czas 2h

 • robimy drewniane zabawki i figurki – program idealny dla grup mieszanych w wieku od 6 do 16 lat. Młodsze dzieci składają drewniane zabawki na kółkach koniki, kotki czy autka, a starsze robią postacie z ulubionych gier komputerowych , np. kwadratowy świat. Drugą atrakcja do wyboru pokaz produkcji słodyczy lub wystawa rycerstwa w Starym Młynie
  cena: 14 zł/dziecko czas 1h
  lub 24 zł wystawą lub pokazem, czas 2,5 h

 • drukowanie własnych toreb metodą sitodruku. Każdy dostaje specjalnie przygotowane matryce i bawełnianą torbę i tworzy własną pracę słuchając o wielkich mistrzach. W programie zagadki i quizy – gwarantujemy dobrą zabawę i udaną pamiątkę.
  cena: 20 zł/dziecko czas 2,5h

Informacje o warsztatach wyjazdowych, które możemy zrealizować znajdą Państwo pod adresem http://etnojura.pl/warsztaty-wyjazdowe/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *