Nasza Etnopracownia to miejsce zabaw naturalnymi materiałami, lubimy kreatywną zabawę i dobre towarzystwo – zapraszamy do Żarek i do Wejherowa.

Ze względu na konieczność przygotowania materiałów
prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału w warsztatach 
tel. 731 926 776, kontakt@etnojura.pl

Wianki z wikliny

Wiklinowe wianki

Doskonała zabawa, którą zaczynamy od własnoręcznego wykonania wiklinowego wianka, następnie dekorujemy go według własnego uznania.

cena 35 zł


Serca wiklinowe

Serce na prezent

Ktoś z bliskich obchodzi urodziny lub inną uroczystość? Dzień Babci, Dzień Mamy lub Taty? Zapraszamy do pracowni. Serce zrobione z naturalnych materiałów, wykonane z pasją i zaangażowaniem to sympatyczny upominek dla bliskich.

cena 28 zł/2 serca

cena 20 zł/1 serce


Brzozowa kryza

Kryza brzozowa - idealna nie tylko na wiosnę

Giętkie, delikatne witki brzozy to doskonała dekoracja dla każdego bukietu. Ozdobione w zależności od pory roku jajkami przepiórki, orzeszkami albo owocami głogu będą doskonałym "rusztowaniem" dla żonkili, tulipanów lub kwiatów ogrodowych.
cena 35 zł/kryzę

Warsztaty plecionkarskie

Plecionkarstwo to rzemiosło wymagające wprawy - u nas mogą Państwo zacząć od podstawowych splotów i rozłożyć naukę na kilka warsztatów lub od razu poczuć przyjemność z własnoręcznie wykonanej pracy, np. tacy na pieczywo. Osoby z dłuższym stażem zapraszamy do samodzielnych prac.

cena 35 zł/1,5h


Brzozowe choinki

Stroiki na różne okazje

Najpierw własnoręcznie zrobione kółko z wikliny, a później ozdoby inspirowane lasem, zimą, świętami ...

cena 35 zł/wianek


Czarodziejskie jajka

Warsztaty WIELKANOCNE eko-dekoracje na 100 sposobów!

Najbliższe święta to doskonała okazja do zabaw naturalnymi materiałami i wiosennymi kolorami. Korzystając z siana, wikliny czy brzozy robimy świąteczne dekoracje na różne sposoby.