Ferie na Jurze

Ferie w EtnoJurze

Pracownia EtnoJura zaprasza do sal z klimatem. Zapach wikliny, siana, drewna, kamienne ściany blisko stuletniego domu to klimat w jakim zaczyna się zabawa.

Pracownia jest sprawdzonym miejscem zabaw grup szkolnych oraz rodzinnego odpoczynku i kreatywnej zabawy. Latem oferuje program “Zabaw dawnych“ w ogrodzie, a zimą słynną malinową herbatę.

W EtnoJurze każdy wybiera to co lubi. Dzieci składają i malują drewniane zabawki, motają zwierzęta z siana lub drukują dawną metodą stempelkową. Młodzież robi kwadratowy świat rodem z gier komputerowych. Tata czyta w spokoju przy kawie, a mama robi wiklinowe kółko na drzwi lub inne dekoracje, albo wszyscy bawią się wspólnie.

Przykładowe warsztaty

  • dawny druk metodą stempelkową,
  • pleciemy co chcemy – zabawy wikliną
  • motanie zwierzątek z siana
  • malowanie zabawek lub rodzinnej farmy
  • kwadratowy świat rodem z kier komputerowych
  • różne programy świąteczne, okazjonalne, walentynkowy, andrzejkowe, itp.

Koszt od 10 zł/dziecko

W soboty pracownia poleca opcję “Mama zwiedza jarmark”

Już w średniowieczu Żarki uzyskały prawo organizowania jarmarków, od tego czasu w środy i soboty odbywa się największe w okolicy targowisko (zimą w godz 9:00-11:00).

EtnoJura mieści się tuż przy targowicy, dlatego proponuje warsztaty z opcją “Mama zwiedza jarmark”. Dzieci zostają na warsztatach w pracowni, a rodzicie mają czas na “zwiedzenie” jarmarku.

dzieci 15 zł/1h 5 zł kolejna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *