Nasza Etnopracownia to miejsce zabaw naturalnymi materiałami, lubimy kreatywną zabawę i dobre towarzystwo – zapraszamy do Żarek i do Wejherowa.

Ze względu na konieczność przygotowania materiałów
prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału w warsztatach 
tel. 731 926 776, kontakt@etnopracownia.pl

Wianki z wikliny

Wiklinowe wianki

Doskonała zabawa, którą zaczynamy od własnoręcznego wykonania wiklinowego wianka, następnie dekorujemy go według własnego uznania.

cena 35 zł


Robimy zabawki

Wiercimy, zbijamy, malujemy

Ręczne wiertarki, małe imadła, wiertła Archimedesa oraz drewniane klocki wszelkich kształtów to idealne elementy do dobrej zabawy. Taki warsztat daje dużo możliwości i frajdy z własnoręcznie zrobionych figurek.
cena 35 zł

Zwierzątka z siana

Zwierzątka z siana

Sianko, kolorowa tasiemka, ziarna kukurydzy lub fasola - tylko tyle wystarczy by każdy stworzył wspaniałe zwierzątko. Dobra zabawa, masa śmiechu i zadowolona mina z własnej pracy - GWARANTOWANE!

cena 28 zł/1h 2 zwierzątka dziecko + dorosły


Serca wiklinowe

Wiklinowe serca

Motamy wiklinowe serduszko i zawieszamy na choince.

cena 28 zł/2 serca

cena 22 zł/1 serce


Brzozowa kryza

Kryza brzozowa - idealna nie tylko na wiosnę

Giętkie, delikatne witki brzozy to doskonała dekoracja dla każdego bukietu. Ozdobione w zależności od pory roku jajkami przepiórki, orzeszkami albo owocami głogu będą doskonałym "rusztowaniem" dla żonkili, tulipanów lub kwiatów ogrodowych.
cena 35 zł/kryzę

Robimy zabawki

Kwadratowy świat

Drewno jest estetycznym i pięknym materiałem, a kreatywność dzieci nie zna granic. Dzieci dostają znane od zawsze klocki i kołeczki i składają swoje postaci, świnię, krowę, owcę i inne, a później to już tylko zabawa kolorami.

cena 28 zł za dziecko


Robimy zabawki

Wracamy do początków zabawkarstwa. My opowiadamy o tym z czego i jak dawniej robiono zabawki, a dzieci tworzą własne. Malują konie na kółkach, auta, koty, motyle, kwiaty.

cena 25 zł za dziecko


Czarodziejskie jajka

Warsztaty WIELKANOCNE eko-dekoracje na 100 sposobów!

Najbliższe święta to doskonała okazja do zabaw naturalnymi materiałami i wiosennymi kolorami. Korzystając z siana, wikliny czy brzozy robimy świąteczne dekoracje na różne sposoby.
 

Warsztaty świąteczne

Warsztat świąteczny eko-ozdoby

Proponujemy program świątecznych eko-ozdób, który możemy zrealizować w Państwa placówce lub w naszych pracowniach. Program warsztatów dostosowujemy do wieku grupy.

Brzozowe choinki

Stroiki na różne okazje

Najpierw własnoręcznie zrobione kółko z wikliny, a później ozdoby inspirowane lasem, zimą, świętami ...

cena 35 zł/wianek


Galeria >>>